en

AKTUALNOŚCI

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2019

piątek, 22 lutego 2019

Take part in fourth edition of our festival!

czytaj więcej

VIDEO ZE SPEKTAKLU "WOODPECKER"

środa, 19 grudnia 2018

Inspirowany naturą i dźwiękami lasu.

czytaj więcej
środa, 12 grudnia 2018

AAIPET - FOTORELACJA ZE SPEKTAKLU

 

* * * 

8 i 9 grudnia widzowie festiwalu TAKE PART IN ART mieli przyjemność uczestniczyć w niezwykle ekspresyjnym, zabawnym i pełnym zaskakujących zwrotów akcji spektaklu AAIPET teatru BonteHond.

 

Tytuł holenderskiego przedstawienia to gra angielskich słów: iPad i słowa PET, czyli zwierzak domowy lub ulubieniec. AAIPET okazał się przezabawnym, dynamicznym widowiskiem, bez zbędnych słów, za to bogatym w muzykę, magię, sztuczki iluzjonistyczne  i ekspresyjny ruch. Widowiskiem, które z jednej strony wykorzystuje tak kochane przez dzieci iPady, a z drugiej strony zadaje ważne pytania, o to czy przypadkiem nie pozbawiają nas one zdolności do samodzielnego myślenia, decydowania o sobie i czy przypadkiem nie zawężają nam świata, zamiast go rozszerzać.

 

Z przyjemnością przypatrywaliśmy się reakcjom widowni, która śledziła grę artystów z wielkim zaiteresowaniem i rozbawieniem. Bardzo dziękujemy za weekend wypełniny zaraźliwym śmiechem i pozytywnymi emocjami.

 

* * *


Powrót
wtorek, 11 grudnia 2018

"MORSKIE OPOWIEŚCI" - RELACJA Z WARSZTATÓW DLA NAJMŁODSZYCH

8.12 podczas festiwalu TAKE PART IN ART odbyły się warsztaty w ramach Pracowni Teatralnej dla dzieci i rodzicówpt. MORSKIE OPOWIEŚCI.