en

AKTUALNOŚCI

CALL FOR PROPOSALS - TAKE PART IN ART 2019

piątek, 22 lutego 2019

Take part in fourth edition of our festival!

czytaj więcej

VIDEO ZE SPEKTAKLU "WOODPECKER"

środa, 19 grudnia 2018

Inspirowany naturą i dźwiękami lasu.

czytaj więcej
poniedziałek, 17 grudnia 2018

DŹWIĘKI LASU - RELACJA ZE SPEKTAKLU WOODPECKER

Podczas ostatniego weekendu tegorocznej, trzeciej edycji festiwalu TAKE PART IN ART przenieśliśmy się do niesamowitego świata inspirowanego naturą, wypełniłnionego dźwiękami prosto z lasu. 15 i 16 grudnia naszymi gośćmi byli belgijscy artyści z teatru Klanennest. Na scenie Starej Prochowni powstała niezwykła interaktywna instalacja WOODPECKERłącząca rzeźbę i muzykę, której uczestnikami były niemowlęta i małe dzieci od 6 miesięcy do 2 lat.

 

Artyści spektaklu WOODPECKER otoczyli nas kojącym śpiewem i rytmicznymi dźwiękami tworzonymi na żywo. Ciekawymi, radosnymi, ciepłymi, przyjaznymi i powtarzalnymi. Dzieci mogły słuchać, dotykać, grać, zwisać, czołgać się i turlać po całej przestrzeni. Podczas 10 występów razem z muzykami wsłuchiwały się w pochukiwania sowy, stukot dzięciołów, trele ptaków, dźwięki wiolonczeli i klarnetu.

 

Było magicznie, przytulnie, bezpiecznie. 

 


Powrót
LABORATORIUM TEATRU - AGNIESZKA CZEKIERDA
czwartek, 13 grudnia 2018

LABORATORIUM TEATRU - AGNIESZKA CZEKIERDA

Na zakończenie cyklu warsztatów w ramach LABORATORIUM TEATRU dla pedagogów i nauczycieli odbyło się spotkanie pt. SAME ZMYŚLAJĄ SIĘ HISTORIE, które poprowadziła Agnieszka Czekierda - Pomysłodawczyni i Dyrektor Artystyczna Festiwalu TAKE PART IN ART.